Gaziantep Fantazi Ofis Ürünleri & Promosyon Reklam Ürünleri

Ürünlerimiz

  Firma Profili

1989 Yılında Gaziantep’te kurulan şirketimiz, o günlerden başlayarak promosyon tanıtım ürünlerine ilgi duymuş ve bu alanda uzun sürecek bir çalışma sürecine girmiştir. Şirketimiz promosyon reklamcılığının yanısıra, hediyelik fantazi ofis ürünlerini içeren bir konsept oluşturarak bu doğrultuda çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

İMGE Reklamcılık Ltd. Şti. Yılın tüm dönemlerinde firmanızın veya kurumunuzun ya da markanızın tanıtımına ve de pazarlama sisteminize önemli destek veren promosyon ürünlerinin geniş yelpazesini sizlere sunma gayretindedir.

Müşterilerimizin çıkarlarını ve de gereksinimlerini göz önünde tutarak doğru çözümler üretmek temel anlayışlarımız arasındadır. 

İMGE Reklamcılık Ltd. Şti. Gaziantep ve çevre iller alanında değil, Türkiye ölçeğindeki promosyon sektörü içerisinde; gerek bilgi birikimi ve deneyimi, gerekse üretim merkezlerinden ve ithalattan temin edilen çok farklı zengin ürünlerle yenilikçi bir çizgi yol almaktadır.

Ürün değişimlerini izlemenin yanısıra, baskı teknolojisinde yakından izleyen kuruluşumuz, teknolojik baskı yöntemlerini kullanmaktadır. Sloganımız “Hak edilmemiş kazançlara değil başarı, paylaşım ve dostluğa odaklanmak istiyoruz.”  Sizlere sağlık ve güzellikler getirecek ışıltılı yarınlar diliyoruz.

Saygılarımızla...